Çelikay Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. 1978 yılında kurulmuş olup, Türkiye otomotiv yedek parça sektöründeki en köklü firmalardan birisidir.

Firmamız 41 yılı aşkın süredir her marka ticari aracın öncelikli olarak konvansiyonel ve parabolik makas sistemleri, ilgili aksam ve malzemeleri ve süspansiyon körüklerinin yurt içi ve dışı satış ve pazarlama hizmetini en iyi şekilde yürütmektedir. 

Çelikay Otomotiv ayrıca talebe bağlı olarak tüm diğer otomotiv yedek parça gruplarında da en kaliteli ürün ve hizmeti, en efektif lojistik çözümleri ile tüm dünya ülkelerine ihraç etmeyi hedeflemektedir.

Temel prensibimiz müşterimiz için en uygun çözümü bulmak, rekabetçi ve esnek bir fiyat politikası ile en iyi kaliteyi en kısa sürede sunmaktır.

Bunu gerçekleştirirken gücümüzü mevcut kapsamlı stoğumuzdan, kapsamlı ürün çeşitliliğimizden, hızlı müşteri servisimizden ve esnek sipariş miktarları ile hareket kabiliyetimizden almaktayız.

Değerlerimiz

İşimizi en üst düzeyde, özenle ve yüksek standartlarda yapar, işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

ÇELİKAY OTOMOTİV olarak üstlendiğimiz ve yürüttüğümüz tüm projelerde; her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum düzeyde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Müşteri memnuniyetinin ve güveninin her şeyden önde geldiğine inanırız.

Yenilikleri yakından takip eder, size en yeni çözümleri ulaştırırız.

Misyon & Vizyon

●  Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
●  Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
●  Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
●  Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
●  Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olabilmek için inandığımız değerler: Sorumluluk, Çalışkanlık, İtina, Güven.

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen ÇELİKAY OTOMOTİV;

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, fark yaratarak, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.